اخبار

ایستگاه در نیاوران به روی صحنه می رود

ایستگاه در نیاوران به روی صحنه می رود
ارکسترگروه "ایستگاه" به رهبری رضا فانید نوزده‌ تیر ماه تعدادی از آثار ماندگارموزیک سینمای ایران و جهان را در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد برد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران گروه ایستگاه در این کنسرت به سرپرستی و خوانندگی مهدی نوروزی ، به اجرای موسیقی فیلم‌های سینمایی  پرمخاطب خواهد پرداخت.

مهدی نوروزی خواننده این گروه در این خصوص بیان داشت:اساس کار ارکستر ایستگاه، اجرای موسیقی فیلم است و دلیل آن هم علاقه مشترکی است که اعضای گروه به موسیقی و سینما دارند واین نقطه پیوند ذهن و سلیقه اعضا محسوب می شود. 

وی درادامه افزود:قطعاتی برای اجرا انتخاب کرده‌ایم که هم به لحاظ موسیقایی حائز ارزش باشند و هم به فیلم‌هایی تعلق داشته باشند که در سینما حرفی برای گفتن داشته اند. در واقع موسیقی آثار قوی و به یاد ماندنی سینمای  ایران و جهان را دراین کنسرت اجرا می‌کنیم.

نوروزی که مدرس آواز در کنسرواتوار تهران است در ادامه گفت:تعداد قطعات این اجرا 17 قطعه خواهد بود که همراه با اجرای موسیقی  بخشی ازهمان فیلم نیز به نمایش درخواهد آمد. زیرا برای مخاطب ایرانی موسیقی کلاسیک خسته کننده است، به همین دلیل میکسی ازتصویر و صدا با این اجرا همراه خواهد بود.

نوروزی با بیان اینکه این گروه به زودی در ابوظبی و سوئد نیز اجرا خواهد داشت افزود :دراین اجرا آثاری از آهنگسازانی چون مجید انتظامی ،بابک بیات ،کارل جنگیس اجرا خواهد شد ،که تنظیم این قطعات را نیز رضا فانید انجام داده است.

نوروزی همچنین معتقد است با همکاری مسئولین و دراختیار گذاشتن امکانات بیشتر برای هنرمندان می‌توان به موفقیت های ارزشمندی دست یافت و در این خصوص می گوید: این گروه  از سال 90 کار خود را آغاز کرد ه است و از سال 93گروه به صورت ارکسترال به کارخود ادامه داده است، در این اجرا نیزاعضای گروه 40 نفر هستند که مدیریت ارکستر نیز به عهده گلناز گلزاری می باشد .

گفتنی است علاقمندان جهت تهیه بلیط این برنامه می توانند به سایت  ایران کنسرت و یا  گیشه فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.

۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید