اخبار

اجرای نمایش سرناد در نیاوران

اجرای نمایش سرناد در نیاوران
نمایش «سرناد» به کارگردانی رضا روان از 24 خردادماه هرشب ساعت 21 درسالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران ، نمایش سرناد یکی از نمایشنامه‌های کوتاه اسلاومیر مروژک نویسنده لهستانی است که به  زبانی ساده، نمادین و با طنزی تلخ به نقد جامعه امروز می‌پردازد

رضا روان کارگردان این نمایش  با اشاره به اینکه نمایش «سرناد» به موضوعات اجتماعی جامعه با رویکردی طنز می پردازد اظهار کرد:کلمه «سرناد» به معنای «آواز شبانه عشاق» دارای پیامی برای مخاطب است ولی درعین حال در این نمایش به مخاطب اجازه برداشت آزاد نیز،داده می شود.

روان با بیان اینکه نمایش سرناد ازمعدود نمایشنامه هایی است که برای نوجوانان دررده سنی بالای 18 سال نوشته شده ،خاطرنشان کرد: سرناد ازنظر تحلیل متن و ازلحاظ نوشتاری و حرکاتی بومی سازی شده ولی باید گفت ،نوع کار ازنظر تکنیک نمایش ،به آن شکلی اجرا می شود که نویسنده این نمایش درنظر داشته است.

گفتنی است نمایش سرناد از 24 خردادماه تا 21 تیر به مدت 28روز در نیاوران به روی صحنه می رود. مدت زمان اجرای آن نیز 50دقیقه  همراه با موسیقی زنده خواهد بود. آهنگسازی  نمایش سرناد را علیرضا ستاری انجام داده و محمد خان محمدی سلوی ویولون آن را اجرا کرده است. .منیژه احمدی ،بهروز ناصر شریعتی، نادیا قمری، سیما لاهوتی، فرشاد مالمیر، بازیگران این نمایش می باشند، همچنین طراحی صحنه و گریم این نمایش را نیز زهره اسماعیلی به عهده داشته است .

علاقمندان برای تهیه بلیط این نمایش می توانند ازطریق سایت تی وال و گیشه فرهنگسرای نیاوران ،اقدام نمایند .

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۵:۲۹
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید