اخبار

کنسرت ارمغان مهر در نیاوران

کنسرت ارمغان مهر در نیاوران
گروه موسیقی سنتی" ارمغان مهر"برای اولین بار دوم خرداد ماه ساعت 21 درسالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به اجرای برنامه می پردازد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، گروه ارمغان مهر به سرپرستی شروین مهرپروران و خوانندگی محمد امیری ،دراولین اجرای خود با اجرای 21 قطعه برای علاقمندان به روی صحنه خواهد رفت.

شروین مهرپروران آهنگساز،تنظیم کننده و سرپرست این گروه با بیان اینکه گروه "ارمغان مهر" در دو بخش اجراخواهد داشت گفت:رپرتواربخش اول با قطعاتی دردستگاه سه گاه اجرا می شود که دراین پارت پیش درآمد سه گاه ،قطعه ضربی مخالف و رنگ سه گاه ساخته خودم است و همچنین تصنیف "ازدل مابی خبری"ازعارف قزوینی  و"آه که میزند برون ازسر وسینه موج خون"از محمد رضا لطفی است که تنظیم این قطعات را نیز من انجام داده ام .

 این آهنگساز درادامه افزود:پارت دوم این اجرا با قطعاتی از دستگاه ترک آغاز شده و به گوشه شکسته در دستگاه افشاری می رسد،سپس ازگوشه عراق به بیات ترک ختم می شود که دراین بخش نیز تصنیف "آن کیست که از روی کرم با ما وفاداری کند" و قطعه "رنگ رقص بهار " را نیز خودم آهنگسازی کرده ام .

دراین اجرا ، حمیدرضا برزوئی با سازسنتور، امین هادی با سه تار، احسان بسی خواسته کمانچه، سید نیما پور علی حسین به همراه بم تار، حسن احمدی تنبک و اکبر شربیانی با ساز دف گروه راهمراهی خواهند کرد.

قابل ذکر است علاقمندان برای تهیه بلیط این کنسرت می توانند ازطریق سایت تیوال اقدام نمایند .

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۴۲
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید