اخبار

افتتاح نمایشگاه هنرمندان "ماه مهر"در نیاوران

افتتاح نمایشگاه هنرمندان "ماه مهر"در نیاوران
نمایشگاه هنرمندان "ماه مهر" با ارائه آثار 3گروه از شاگردان پرویز تناولی از10 الی 20 اردیبهشت در گالری های شماره یک و دوی فرهنگسرای نیاوران برپا می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران دراین نمایشگاه آثارهنرمندان ، درسه گروه به نمایش درآمده است. گروه اول "عالم پیشگامان" آثار بسیارمتنوع از14 هنرمند مجسمه سازاست که درقالب پروژه ای باهمین نام تحت نظر استاد پرویز تناولی ،با آثاری ملهم ازپیشگامان هنر معاصر شکل گرفته است .

همچنین آثار گروه های زیگماتور(مجسمه های کوچک)وگروه دات (جواهرات) شامل آثار 24 هنرجویی است که تحت نظر استاد تناولی مسیر تجربیات هنری خود را دنبال می کنند. این آثارشامل مجسمه های کوچک و جواهرات است که برای عموم به نمایش گذاشته شده است .

پرویز تناولی مجسمه ساز نقاش ، پژوهشگر ازپیشگامان مکتب سقاخانه ای ،دوره های مجسمه های کوچک رابسیار با اهمیت می داند ومعتقد است هنرجویان باساخت آثار کوچک ،به گسترش آموخته ها،تجربیات و درک خود ازمجسمه سازی می پردازند.

وی دردوره های جواهر سازی تأکید برشناخت جواهر سازی مدرن و کسب تجربه انواع تکنیک ها ، توسط دانشجویان دارند.

گفتنی است آیین افتتاحیه این نمایشگاه روز جمعه دهم اردیبهشت ساعت 16 برگزار می شود و علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت 10الی 21وروزهای تعطیل ازساعت 14 الی 21 از این نمایشگاه در فرهنگسرای نیاوران بازدید نمایند.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید