کلیپ معرفی فرهنگسرای نیاوران

اخبار

راه اندازی  بخش معرفی کتاب های هنری در سایت فرهنگسرای نیاوران
به منظور آشنایی هر چه بیشتر علاقمندان هنر با کتاب ‎های موجود در کتابخانه فرهنگسرای نیاوران و نیز گسترش فرهنگ کتاب ‌خوانی بخش معرفی کتاب ‌های هنری به سایت فرهنگسرای نیاوران اضافه شد
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
تقدیر از برگزیدگان نمایشگاه‌های لباس عاشورایی و عفاف و حجاب در فرهنگسرای نیاوران
آئین اختتامیه پنجمین نمایشگاه لباس عاشورایی و نمایشگاه عفاف و حجاب، دوشنبه 31 شهریورماه از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و به میزبانی فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
"خلوت مسیح "، نمایشگاهی با موضوع عاشورا و امام حسین (ع) در نیاوران
نمایشگاه نقاشی خط علی رضا روح الامینی با عنوان "خلوت مسیح " با موضوع عاشورا و امام حسین (ع) از چهارم تا هیجدهم مهرماه در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۵۹
نمایشگاه و مراسم اختتامیه سه جشنواره (پنجمین نمایشگاه لباس عاشورایی، محصولات عفاف و حجاب و ماسک) طی روزهای 29 تا 31 شهریور ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
برگزاری چهارمین جشنواره دانشگاهی نمایشنامه خوانی دفاع مقدس در نیاوران
عباد رضا اسلامی کولایی مشاور معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس فرهنگسرای نیاوران در نشست خبری چهارمین جشنواره دانشگاهی نمایشنامه خوانی دفاع مقدس گفت :برنامه های بسیاری داریم تا با همکاری و تعامل با انجمن اصناف هنری بتوانیم پاسخگوی نیاز های فرهنگی و هنری جوانان پرشور کشور باشیم
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
روایت  شب سیصد و شصت و ششم در فرهنگسرای نیاوران
نمایش شب سیصد و شصت و ششم به نویسندگی و کارگردانی علی اتحاد از 22 شهریور در باغ فرهنگسرای نیاوران میزبان علاقمندان به هنر های نمایشی است .
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
اجرای پنج مجلس تعزیه در فضای باز فرهنگسرای نیاوران
فرهنگسرای نیاوران با برپایی پنج مجلس تعزیه میزبان ارادتمندان و عزاداران سید و سالار شهیدان، امام حسین(ع) است.
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
۱ ۲ صفحه ۳ از ۶ ۴ ۵ ۶