اخبار

ششمین سالانه هنرمعاصر پرسبوک در نیاوران

ششمین سالانه هنرمعاصر پرسبوک در نیاوران
نمایشگاه ششمین سالانه هنرمعاصر پرسبوک با عنوان" ازطبیعت زدایی تا طبیعی زیستی" از27 فروردین تا 4 اردیبهشت درگالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران برپا خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران در ششمین سالانه هنر معاصر پرسبوک دراین دوره محدودیت رسانه ای در حیطه ی تجسمی وجود نداشته و هنرمندان با محوریت موضوعی، آثار خود را به دبیرخانه پرسبوک ارسال نموده اند ، که هیات داوران از میان آثاررسیده ،آثار 17 هنرمند را انتخاب کرده اند .

ندا درزی طراح سالانه وبنیان گذار پرسبوک در این خصوص بیان داشت:هنرمندان ششمین سالانه ى هنر معاصرپرسبوک به دو بخش رقابتی "منتخبین" و غیر رقابتی "مدعوین" تقسیم شده اند . آثاربخش  منتخبین بر اساس تم موضوعى بوده و با رای داوران این دوره؛ آلیس استپانیان، بهرنگ صمدزادگان، پاملا کریمی انتخاب شده است  و همچنین دراین نمایشگاه آثار 10 هنرمند "بخش مدعوین" به نمایش در می آید.

این هنرمند درخصوص هدف ازبرگزاری پرسبوک عنوان داشت:داوری با دقت برروی آثار انجام می شود و می توان گفت هنرمندانی که آثارشان انتخاب می شود هنرمندان آینده ی کشورهستند که  گالری ها و دولت می تواند برروی این افرادسرمایه گذاری نمایند.

ندادرزی درادامه افزود:27 فروردین ساعت 16 آیین افتتاحیه نمایشگاه برگزار می شود و در روز 28 فروردین جلسه ای با حضور بهنام کامرانی و بهرنگ صمدزادگان با موضوع هنرزیست محیطی برای علاقمندان برگزار خواهد شد.

وی ضمن بیان اینکه اختتامیه این نمایشگاه روز 4 اردیبهشت ساعت 17با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر برگزار می شود افزود:دراختتامیه این نمایشگاه از کتاب دوره ششمین سالانه هنرمعاصر پرسبوک که توسط نشر نظر چاپ شده  رونمایی خواهد شد.

قابل ذکراست نمایشگاه ششمین سالانه هنرمعاصر پرسبوک ازتاریخ 28 فروردین ساعت 10 تا20 و درایام تعطیل ازساعت 14 تا 20 میزبان علاقمندان خواهد بود.

 

۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید