اخبار

افتتاح نمایشگاه عکس "در سفر"

افتتاح نمایشگاه عکس "در سفر"
نمایشگاه عکس های علی دقیق با عنوان "در سفر" عصر جمعه هفتم اسفند ماه در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران گشایش خواهد یافت.

 به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران در این نمایشگاه عکس هایی با موضوعات طبیعت، پرتره و همینطور شرایط اجتماعی کشورهای مختلف جهان از مغولستان تا آرژانتین به نمایش گذاشته می شود.

علی دقیق عکاس این مجموعه که طی 15 سال از سوژه های مورد نظر خودش در قاره های مختلف جهان عکاسی کرده در خصوص این نمایشگاه می گوید:از زمانی که فهمیدم در سفر بودن معنای هستی را عریان تر برایم نمایان می کند از اندیشه کردن در این خصوص و تجربه نمودن سفرهای متعدد دست نکشیدم.

وی همچنین در ادامه گفت: این مجموعه حاصل مشاهدات و تجارب تصویری و معنوی من در طول سفرهای متعدد است و خوشحالم مخاطبان می توانند شاهد چنین تصاویری باشند.

آقای دقیق متولد سال 1353 و فارغ التحصیل رشته معماری است که در رشته کارگردانی و عکاسی نیز در کانون سینماگران جوان تحصیل نموده است.

گفتنی است در این نمایشگاه 84 اثر به نمایش در آمده که قیمت آثار بین یک تا پنج میلیون تومان خواهد بود و علاقمندان می توانند تا 14 اسفند همه روزه از ساعت 8 الی 20 از این مجموعه بازدید به عمل آورند.

 

 

۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۴:۰۳
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید