اخبار

افتتاح نمایشگاه «رقم عشق» در نیاوران

افتتاح نمایشگاه «رقم عشق» در نیاوران
نمایشگاه «رقم عشق »آثار خوشنویسی احمد قائم مقامی با نمایش 35 اثر به سبک نستعلیق، جمعه 7 اسفند ماه در گالری شماره دو فرهنگسرای نیاوران افتتاح خواهد شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران آثار این هنرمند برای اولین بار درسال 92 در این فرهنگسرا به نمایش درآمد و این دومین نمایشگاه آثار خوشنویسی نستعلیق استاد قائم مقامی است که مخاطبان را در این فرهنگسرا  پذیرا خواهد بود .

احمد قائم مقامی متولد 1333 در کاشمر خراسان رضوی است. او مدرس انجمن خوشنویسان ایران شعبه مشهد بوده و زیر نظر سید حسن میرخانی، غلامحسین امیر خانی و علی شیرازی به تحصیل هنر پرداخته است .

این هنرمند خوشنویس تاکنون 30 نمایشگاه انفرادی درداخل و خارج ازکشور ازجمله امارات و پاکستان برگزارکرده و دربیش از 50 نمایشگاه گروهی داخلی و خارجی شرکت کرده است .

احمد قائم مقامی همچنین درجشنواره ها و مسابقات مختلفی شرکت کرده و عناوینی ازقبیل دوسال رتبه اول جشنواره طریق جاوید، رتبه اول درجشنواره قرآن کریم، رتبه اول جشنواره امام علی (ع) و همچنین مقام اول مسابقات خوشنویسی بزرگداشت مقام معلم را کسب کرده است .

نمایشگاه رقم عشق 7 اسفند افتتاح می شود و تا تاریخ 14اسفند ازساعت 16 الی 20 پذیرای عموم علاقمندان در گالری شماره دو فرهنگسرای نیاوران خواهد بود.

 

۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸
روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید